Hakkımızda

Dizayn Aqua Su Arıtma Sistemleri

DİZAYN HİZMET ORG. MÜHENDİSLİK SANAYİ VE TİCARET LTD ŞTİ
Şirketimiz 1986 yılından bu yana İstanbul ve Trakya’da mutfak ürünleri ve su arıtma konusunda sektörün öncülüğünü yapmış deneyimli ve makine mühendisli kadrosu ile 1999 yılında Edirne’de kuruldu. 2003 yılından beridir Limited Şirket olarak faaliyet göstermekteyiz. Yaklaşık 30 yıllık sektör tecrübemiz ve 18 yıllık Üretici Firma deneyimimizle halkımıza ve sektöre hizmet vermektedir.

DİZAYN AQUA markalı Reverse Osmos Su Arıtma cihazlarının da imalat, tanıtım satış ve servis hizmetlerini de gerçekleştirmektedir.

Dizayn şirketi Sanayi ve Ticaret Bakanlığının Kapıdan Satış Yetki Belgesine sahiptir. Ayrıca Dizayn ve Dizayn Lady markalarının tescili Türk Patent Enstitüsü tarafından onaylanmıştır. 2010 yılında girilen Trakya Teknoparkta ARGE projeleri bulunmaktadır. Hem Su Arıtma Cihazı hem de Polyester Kasa Üretici Firma Belgelerimiz bulunmaktadır.

Türkiye’nin ilklerinden olan, yerli arıtmalı sebilimizi 2003 yılında ürettik. Dizayn Aqua markası bu konuda önemli çalışmalara imza atmış olup, referans listesinden de fark edileceği gibi birçok kurum, kuruluş ve işletme de kullanılan arıtmalı sebil sayesinde sektöre öncülük etmiştir.

Okullara özel bir ARGE çalışmasına imza attık. Çocuklarımızın okullarda tükettiği arıtmalı içme suyuna yönelik gerçek ve ilk su arıtma cihazını yine Dizayn Aqua markası ile 2007 yılında ürettik. Marmara bölgesinin birçok okul, yurt vb. eğitim kurumunun yönetimi ve okul aile birliklerinin tercihi ile alınıp kullanılmaya devam eden ürünümüz bulunmaktadır. Bunun yanında, ürünlerimiz vasıtasıyla okullarda sağlıklı içme suyunun çocuklarımıza ulaştırılmasında Belediyelerimizin sponsorlukları da bulunmaktadır. Örneğin; sadece Küçükçekmece ilçesinde Belediye sponsorluğunda 250 okul ürünümüz kullanılmaya devam etmektedir.

2009 yılından beri evsel ürün gamımız da alkali su üreten ürünler geliştirerek yine sektörde ki yenilikçi özelliğimizi göstermiş olduk. Evsel ürünlerde 8 aşamalı ürünlerimiz sayesinde 5 aşama standart ürünlerimize doğal mineral filtresi, pH yükseltici Alkali filtre ve suya detoks özelliği veren Far Infrared Ray filtreler ekleyerek suyu sadece arıtmış olmayıp ayrıca su kalitesini olağanüstü arttırmayı da başardık.

Ürünlerimizde CE – NSF – Water Quality belgeli filtre ve fittingsler kullanılmaktadır. Sularımız İl halk sağlığı laboratuvarlarında test edilmiş olup ilgili olur raporlarına haizdir. Ayrıca birçok resmi kurum, hastane ve üniversite laboratuvarlarında da testten geçirilmiştir.