MOBİL ÜYE ÇALIŞMA SİSTEMİ

AİLE BÜTÇENİZE EK GELİR İÇİN ÜYEMİZ OLUN

30 YILLIK SATIŞ ORGANİZASYONCULUĞU TECRÜBEMİZLE YENİDEN OLUŞTURMAYA BAŞLADIĞIMIZ ÜYE AĞINA KATILARAK SİZDE YÜKSEK KAZANÇLARA ÇEVRENİZ VE EMEĞİNİZLE ULAŞABİLİRSİNİZ. ŞİRKETİMİZİN 15 YILLIK ÜRETİCİ FİRMA VASFIYLA HALKIMIZA SUNDUĞU SU ARITMA CİHAZLARININ  TANITIMINI VE SİPARİŞ ALMA YETKİSİNİ ALARAK MEVCUT İŞİNİZE EK OLARAK KAZANÇ ELDE EDEBİLİRSİNİZ.

TÜRKİYENİN EN GELİŞMİŞ SU ARITMA CİHAZINDAN, STANDART ÜRÜNLERE, ARITMALI SEBİLLERE HATTA OKUL VE İŞLETME ÜRÜNLERİNE KADAR GENİŞ ÜRÜN YELPAZEMİZDEN MÜŞTERİNİZİN İHTİYACI OLAN ÜRÜNLERİN SİPARİŞİNİ ALARAK HER İHTİYACA CEVAP VEREBİLİRSİNİZ. REVERSE OSMOS TEKNOLOJİSİ İLE ARITTIĞIMIZ SULARI, pH DEĞERİ YÜKSEK ALKALİ SU, DETOKS ÖZELLİKLİ MİNERALİZE İÇME SUYU ÜRETEN SU ARITMA CİHAZLARIMIZ AYNI ZAMANDA TEKNİK OLARAK EMSALİ OLMAYAN ÖZELLİKTEDİR.

HİÇBİR SERMAYE YATIRMADAN YAPACAĞINIZ BAŞVURUNUZUN OLUMLU DEĞERLENDİRİLMESİ SONUCUNDA YİNE HİÇBİR ÜYELİK BEDELİ ÖDEMEDEN VEYA ÜRÜN SATIN ALMADAN ÜYEMİZ OLABİLİRSİNİZ. KALİTE VE MARKA DEĞERİ YÜKSEK ŞİRKETİMİZ DE, PİYASADA EMSALİ OLMAYAN ÜRÜNLERİMİZİN SİPARİŞİNİ ALARAK YÜKSEK PRİM ORANLARIYLA KAZANÇ ELDE ETMEK İÇİN GEREKLİ EĞİTİM ŞİRKETİMİZ TARAFINDAN ÜCRETSİZ OLARAK VERİLECEKTİR. EĞİTİM PROGRAMININ ARDINDAN ARZU EDEN ÜYELERİMİZ HER HAFTA EĞİTİM SALONUMUZDA YAPILAN MÜŞTERİ İLİŞKİSİ VE ÜRÜN EĞİTİMLERE KATILMAYA DEVAM EDEREK KENDİLERİNİ GELİŞTİRME ŞANSINA SAHİP OLABİLİRLER.  AYRICA YİNE HER HAFTA YAPILAN UYGULAMALI SU ARITMA TANITIM PROGRAMINA MÜŞTERİ ADAYLARINIZI DAVET EDEBİLİRSİNİZ.  ÜYELER İLK EĞİTİM PROGRAMI DIŞINDAKİ EĞİTİM PROGRAMLARINA KATILMAK ZORUNDA DEĞİLLERDİR. İNTERNET SAYFAMIZDA BULUNAN SİPARİŞ FORMUNU DOLDURARAK YADA ŞİRKETTE BAĞLI OLDUKLARI MÜDÜRLÜĞE TELEFONLA SİPARİŞLARİNİ BİLDİREBİLİRLER.

AYRICA ÖRGÜTLENME BECERİSİNE SAHİP YÖNETİCİ ADAYLARI İÇİN EKSTRA KAZANÇ İMKANLARI SİSTEM İÇİNDE TANIMLIDIR.

ÜYELİK SİSTEMİMİZ HAKKINDA DETAYLI BİLGİ ALMAK İSTEYEN BAY-BAYAN ADAYLARIN CV’LERİNİ info@dizaynaqua.com MAIL ADRESİNE  ATMASI YADA ŞAHSEN ŞİRKETİN SEFAKÖY İSTANBUL’DAKİ MERKEZİNE BAŞVURMALARI GEREKMEKTEDİR.